pondelok 1. apríla 2013

The Day Before Yesterday 22

Shame on meeee!
Oficiálne od teraz vám dovoľujem neveriť mi, keď poviem, že časť bude na ďalší deň. :D lebo myslím, že všetci veľmi dobre vieme, že nebude. :D
ale zas, na druhej strane som mala dôvod! :D dobre, fajn, áno, ten dôvod je chatzy no..:D ALE TAK SKÚSTE OPUSTIŤ CHALANA DIRECTIONERA, KTORÝ JE VÁŠ LIAM A SPOLU TVORÍTE THE CUTEST CHATZY COUPLE EVER (STIAM FOR A LIFE <3). Nespomíam, že sme ušli do Cali a v moteli robili deti.... :D
no a predvčerom som zase nepísala, pretože, no, ako to povedať.. CHATZY. :D tentoraz 1D Bromance a tak nejak sa to zvrhlo a tak nejak z toho pravdepodobne ešte dnes urobím výbujku... :D
no a včera.. učila som sa cup song a dávala si dokopy pc.. :D
ale dosť už môjho nepodstatného fangirlingovania, tu je časť.. :D
P.S.: Sladká a jemne erotická, takže sa pripravte ;) :D
P.P.S.: Fakt naozaj netuším, prečo moje litánie píše iným písmom ako časti -_- ale tak snáď s tým dokážete žiť.. 

P.P.P.S.: Tento obrázok :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD nesúvisí s časťou, ale mňa zabil :DDDDDDDDDDDDd
"Zlato, si krásna aj bez všetkých tých maglajzov, čo si dávaš na oči," zamrnčal Harry a vzápätí som cítila jeho svalnaté ruky objímať môj pás. Neušlo mi, ako si nás premeriava, a červenajúc sa som sklopila pohľad.
"Vieš predsa, že sa tých svojich maglajzov nedokážem vzdať," zasmiala som sa napokon a otočila sa čelom k nemu. Nezaváhal ani na sekundu a okamžite spojil naše pery v nežnom bozku.
"Nechceš ísť na noc ku mne?" zamrmlal do bozku, keď som ruky zaplietla do jeho kučeravých vlasov. Z hrdla sa mi vydral ston značiaci súhlas, keď som jeho ruky cítila pod tričkom.
"To beriem ako áno," zasmial sa a pomaly sa odo mňa odtiahol. "Neverím, že to sú už tri mesiace," povzdychol si a nežne sa mi zadíval do očí.
"Mám pocit, akoby to bola celá večnosť," prikývla som s úsmevom.
"Ľúbim ťa," usmial sa a opäť ma pobozkal.

"Harry?" zašeptala som, keď sme v tichu jeho bytu ležali v posteli.
"Áno?"
"Myslím, že som pripravená."
"Si si istá?" Prikývla som a zadívala sa do jeho zelených očí, ktoré mi takmer pred pol rokom začali opantávať myseľ. "Nechcem ťa do ničoho nútiť," povzdychol si. "Ak to robíš len kvôli tomu, že si myslíš, že ťa opustím, tak to nie je pravda. Ja počkám, kým budeš pripravená. Naozaj pripravená," zamrmlal a perami sa mi obtrel o líce.
"Ľúbim ťa, Harry," šepla som a zadívala sa mu do očí. Slabo sa usmial a nežne ma pobozkal. Vzápätí sa odtiahol a nežnými bozkami obsypával môj krk, pričom si začal pohmkávať mne neznámu pesničku. Jeho kučierky ma šteklili na tvári a na perách mi pohrával úsmev, ktorý patril iba jemu. Jeho ruky putovali od mojej tváre, cez kľúčne kosti, okolo bokov, až sa zastavili na podbrušku. Zodvihol pohľad a s úsmevom sa mi zadíval do očí, akoby čakal na povolenie. Prikývla som a do líc sa mi nahrnula červeň. Pomaly mi rozopol nohavice a opatrne ich stiahol z mojich nôh, ktoré neustále jemne hladil a sem-tam obdaril jemným bozkom. Keď sa na mňa opäť zadíval, v očiach sa mu ligotali iskričky a opatrne sa natiahol k lemu môjho trička. Opäť sa na mňa zadíval a tričko zo mňa pomaličky stiahol, pričom pohľadom hltal každú moju krivku. Keď som pred ním ležala takmer v Evinom rúchu, nepohodlne som sa zavrtela. Aj keď mi dodával dostatok lásky, stále som zo sebou nebola spokojná, stále som nebola nadšená tým, aký pohľad Harrymu ponúkam.
"I know you've never loved the sound of your voice on tape," zaspieval ticho pri mojom uchu a mne sa pri spomienke na okamih, na ktorý narážal, na celom tele vytvorili zimomriavky.

"Lannah, toč to, toč!" kričal Harry so smiechom, keď Louis naháňal Liama s lyžicou po celom dome. Z vrecka som rýchlo vytiahla mobil a potláčajúc smiech začala točiť. Neodpustila som si záber na Nialla, ktorý sa v kŕčoch zvíjal na zemi a po tvári zaliatej červeňou mu stekali slzy smiechu. V tom sa v mojom zornom poli objavil Zayn objímajúci zrkadlo, tak som zaostrila na neho a v duchu sa uchechtla nad jeho narcizmom. Zrazu sa z čista jasna zjavil Liam, schoval sa za Zayna a keď ho Louis chcel chytiť, vybil zrkadlo so Zaynovej ruky. Ten rev vtedy. Zayn celý sčervenel, začal sa triasť a v očiach sa mu zablysol neskutočný hnev. Liam sa od neho opatrne odtiahol a cúval čo najďalej, zatiaľ čo Lou hlasno preglgol, no neopovážil sa ani pohnúť. Dokonca aj Niall na zemi zmĺkol.
"LOUIS WILLIAM TOMLINSON!" zrúkol Zayn a chudák Lou takmer vyletel z kože. "TY SI ROZBIL NOEMI!"
"Noemi!" rozrehotal sa znova Niall a už mu nebolo pomoci. Zayn na neho ani len nepozrel, no začalo mu mykať obočím a Lou vedel, že je veľmi, veľmi zle. Otočil sa na päte a v momente ho nebolo. Zayn uvoľnil ruky, ktoré mal zaťaté v päste a sklonil sa ku črepom na zem.
"To bude v poriadku, Noemi, to dáme dokopy," šepkal a opatrne začal črepiny zbierať.
"Zaynie?" ozval sa opatrne Liam a podišiel k nemu.
"Ty a tie tvoje sprosté lyžice! Keby si z nich nebol taký posratý, tak Noemi ešte žije!" skríkol Zayn a začala sa mu triasť spodná pera. Liamovi sa v očiach zračil smútok a strach, no objal Zayna a polohlasne mu zašepkal: "V izbe na nočnom stolíku mám ďalšie zrkadlo, môžeš si ho nechať."
"Vážne?" vypískol Zayn a keď Liam prikývol, objal ho tak, že mu takmer rozpučil všetky kosti v tele. Liam sa len zasmial a objal ho naspäť. V sekunde sa však Zayn odtiahol a odšprintoval do Liamovej izby. Niall sa opäť rozrehotal, Harry taktiež a ja som v sebe dusila smiech.
"Máš to?" opýtal sa medzi výbuchmi smiechu Harry. Prikývla som a stopla nahrávanie.
"To tu máte bežne?" opýtala som sa napokon. Všetci traja chalani svorne prikývli a Harry ma pevne objal.
"Prečo si celý čas zadržiavala smiech?" zamrmlal mi do ucha. Skôr ako som mu odpovedala som si zaborila tvár do jeho krku a dovolila mu, aby ma hladil po vlasoch.
"Nepáči sa mi, ako môj hlas znie na nahrávkach," priznala som ticho a do líc mi stúpla červeň.
"Je to len sila zvyku, zlatíčko," usmial sa a pobozkal ma na čelo.

"You never want to know how much you weight," spieval ďalej, zatiaľ čo dovolil svojim rukám blúdiť po mojom obnaženom tele. "You still have to squeeze into your jeans," zašepkal a zadíval sa mi do očí. "But you're perfect to me," dokončil a nežne ma pobozkal. Bozk som mu opätovala a konečne som mala pocit, že nie vždy záleží iba na vzhľade. Odtiahol sa, a keď som chcela začať namietať, prevliekol si svoje tričko cez hlavu a znova uložil pery na tie moje. Pousmiala som sa a nechala svoje ruky obdivovať jeho vypracované telo. Prerušila som náš bozk a pozorne sa na neho zadívala. Bruškom prsta som obkresľovala obrysy jeho tetovaní, jedno po druhom a on ma s hanblivým úsmevom pozoroval. Zastavila som sa na maličkom tetovaní srdca, ktoré bolo ledva vidieť a nechápavo sa zadívala na Harryho. Slabo sa usmial, pobozkal ma a zašepkal: "To som si dal urobiť, keď si súhlasila." Do líc sa mi nahrnula červeň a náruživo som ho pobozkala. Slabo sa zasmial a pevne ma objal. Nechápala som čo robí, až kým som na chrbte nezacítila chabý tlak a v okamihu uvoľnenie okolo celej hrude. Zadíval sa mi do očí a neprerušujúc očný kontakt zo mňa stiahol podprsenku. Jeho ruky zišli ešte nižšie, nežne prebehli po leme mojich nohavičiek a v okamihu ich stiahli. Odtiahol sa a v šere spálne skúmal moje telo.
"Si nádherná," zašepkal a začal ma nežne hladiť všade, kam jeho ruky dosiahli, zatiaľ čo ma opäť bozkával. Po chvíli si stiahol zvyšok svojho oblečenia a ležal nado mnou tak, ako ho stvoril Boh (a že ho teda stvoril dobre). "Naozaj to chceš?" opýtal sa, keď sa natiahol po kondóm. Iba som prikývla, obdivújuc jeho telo a neschopná akýchkoľvek slov. Slabo sa zasmial a opäť na mňa naľahol. "Prepáč, ak to bude bolieť," zamrmlal, položil svoje pery na tie moje a spojil nás v jedno...

8 komentárov:

 1. Šibe ti?! Na túto úžasnú dokonalú vec som čakala 4 dni? 4 prekliate dni? To je tak úžasne napísané, že si to musím prečítať znovu!Achh a ako jej spieval svoju časť s Little Things,celá som sa roztopila :)))
  Seriem na to, si proste úžasná!
  P.S čakám na ďalšiu časť!
  P.P.S ten obrázok...skoro som si cvrkla od smiechu,neviem,či sa to naozaj nestalo ::D
  P.P.P.S si fakt úžasná, sánka dolú šefe,minimálne táto časť je to toho neodvrátitelním dôkazom :)

  S očakávaním ďalšej časti
  Lil :)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Je to dokonale!! a je krasne ako si rozpisala Lannah jej poprve!! take romanticke!!! :D A ta spomienka!! :DD na tom som saa rehotala ako blazon!! Noemi :DDD Jednoducho je to Dokonalee!!! :))

  OdpovedaťOdstrániť
 3. úplne úžasné rýchlo ďalšiu !! :-D

  OdpovedaťOdstrániť
 4. som. bez. slov.. ako to robíš, že to je také perfektné? Vážne, nemám k tomu čo povedať.. obdivujem ťa ;)

  OdpovedaťOdstrániť
 5. wooow,to je také dokonalé, že som to musela čítať stale dookola, ty máš taký talent, na tom jak tam chalani robili tie hovadiny na tom rehocem ešte doteraz :D a z tohoto nemožem :LOUIS WILLIAM TOMLINSON!" zrúkol Zayn a chudák Lou takmer vyletel z kože. "TY SI ROZBIL NOEMI!" smejem sa na tom furt, a potom jak to bolo romantické, dokonalý príbeh, najlepší aký som kedy čítala a ver mi bolo ich strašne veľa, teším sa na ďalšiu :) Saška

  OdpovedaťOdstrániť
 6. juuujky :) super to je :) dokonalé :)) iné zachvaty smiechu som mala :DDDDDDDDDD akože .. konec amen pri tom odseku :DD :DDDD stále sa neviem prestať smiať :DD a pritom sa usmievam .. :D a je to DOKONALOSŤ! :D a neskutočne sa teším na dalšiu :)

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Steph.. Prosiiiim.. Speijemni mi cakanie na vysledky prijimaciek a daj novu.. Ty to takto skoncis, a cakas ze budeme kludne?? Prosiiim :3 :) xx

  OdpovedaťOdstrániť
 8. Daj prosííím dalšiuuu !! A prosím zdielala by si môj blog ?? http://everythingisunknown.blogspot.sk/ ja budem zdielať ten tvôj :)

  OdpovedaťOdstrániť