nedeľa 7. júla 2013

The Day Before Yesterday 24

Po takmer dvoch mesiacoch ďalšia časť... Nebudem klamať, keď poviem, že stojí za prd.
Snažila som sa, no dopísala som ju práve teraz, tzn o piatej ráno (samozrejme po tom, ako som bola up all night). Písať v prvej osobe po takej dlhej dobe bolo.. Zaujímavé. Snáď som Vás nesklamala... Enjoy x


"Fakt musím bežať, láska," zamrmlal Harry do vášnivého bozku.
"A naozaj tu môžem ostať?" opýtala som sa ticho.
"Isteže," zasmial sa a vypol sprchu. Opatrne som vyliezla von, s Harrym v pätách, a začala sa sušiť. "Počkaj, pomôžem ti." V okamihu som cítila uterákom obalené veľké dlane na mojich bokoch, ako z môjho tela stierajú kvapky vody. Až priveľmi rýchlo som sa oddala jeho dotykom, ktoré však za krátky moment prestali. Spýtavo som sa otočila čelom k nemu a pri pohľade na jeho dokonalé telo mi doslova padla sánka.
"Zatvor ústa, zlato," zasmial sa a pohladil ma po líci. V okamihu som urobila tak ako povedal, no napriek tomu som od neho nedokázala odtrhnúť pohľad. Bez toho, aby som si to uvedomila som natiahla ruku a končekmi prstov obkresľovala kontúry jeho hrude. "Lannah…" zamumlal a chytil moje drobné ruky do svojich dlaní.
"Oh.. Prepáč," začervenala som sa a chcela svoje ruky odtiahnuť, no namiesto toho ma on pritiahol bližšie k sebe.
"Dokončíme to potom, neboj," žmurkol na mňa a vtisol mi bozk na pery. "Teraz už fakt, naozaj, vážne musím ísť," zasmial sa a ani som sa nenazdala a stála som sama. Mojim telom prešiel zvláštny záchev, niečo ako chlad. Keď sa nad tým zamyslím, naozaj bolo chladno… A bez tepla sálajúceho z jeho dokonalého tela som to cítila ešte viac. Rýchlo som sa zabalila do obrovskej osušky a vydala sa do spálne, zanechávajúc za sebou mokré stopy. Chvíľu som zizala na prázdnu posteľ a rozmýšľala čo ďalej, no napokon som sa na všetko vykašľala, nechala osušku skĺznuť z môjho tela a hodila sa do perín, vdychujúc všadeprítomnú Harryho vôňu.

"Lannah?" Čo to? "Lannah!" Prečo mi je ten nádherný hlas taký povedomý? A prečo na sebe cítim drsné, no zároveň milujúce ruky?
"Harry?" zamrmlala som.
"Hneď vedľa teba," zašeptalo čosi vedľa môjho ucha a privinulo ma to na svoju hruď. To ma v okamihu prebralo a ja som doširoka otvorila oči.
"Si späť!" vypískla som a pevne ho objala.
"V celej svojej kráse, princezná," zasmial sa a objatie mi opätoval. "Chýbala si mi," zašepkal mi do vlasov, kde v okamihu pristál aj jemný bozk.
"Aj ty mne," odvetila som tichúčko a zavŕtala sa do jeho objatia. Iba sa zasmial a ticho ma držal. Pri všetkej úprimnosti, nič viac som si želať nemohla. Iba ak… "Harry?" zatiahla som sladko a zadívala sa do jeho zelených očí.
"Áno?" opýtal sa a podozieravo si ma premeral.
"Vieš," začala som a prstom blúdila po jeho hrudi, "možno si si stihol všimnúť, že môj outfit sa od včerajšej noci nezmenil… No tvoj o dosť…"
"A tebe to vadí, pretože...?" uškrnul sa.
"No pretože to nie je fér, ja som nahá a ty jednoducho no nie si."
"Tak prečo to nezmeníš?" žmurkol na mňa a ľahol si na chrbát.
"Provokatér," zašomrala som s úsmevom a sadla si na neho obkročmo, pričom som sa 'nechtiac' obtrela o jeho citlivú partiu, na čo sa mu z hrdla vydral tichý ston.
"To mám po tebe," zamrmlal a pritiahol moje odhalené telo k tomu svojmu oblečenému. "Si nádherná, vieš o tom?" Namiesto odpovede na jeho zjavne rečnícku otázku som ho nežne pobozkala a pomaly začala rozopínať gombičky jeho košele, zatiaľ čo jeho ruky blúdili po mojom chrbte, až sa zastavili na zadočku. S úškrnom som sa na ňom zavrtela a hlavou mu naznačila, nech si vyzlečie košeľu. Ani na krátky moment nezaváhal a ja som pred očami mala jednu z najdokonalejších vecí na svete. S obdivom som začala po jeho tetovaniami posiatej hrudi prechádzať dlaňami a užívala si každý, čo i len najmenší, ston, ktorému sa podarilo ujsť z jeho hrdla.
"Si dokonalý," zamrmlala som s perami na jeho krku.
"Nie viac ako ty," šepol a pootočil hlavu, dávajúc mi tichý, nenápadný príkaz na rozmaznávanie jeho krku. Samozrejme, s radosťou som sa toho ujala a jeho hrdlo bolo do pár sekúnd obsypané nežnými bozkami, za ktoré som bola odvďačená tichými vzdychmi. Netrvalo mi veľmi dlho, kým som skĺzla nižšie a pohľadom si pýtala povolenie na vyzlečenie jeho nohavíc. Neprekvapivo ma neodmietol a tak sa predo mnou môj sexboh ocitol úplne nahý a dychvyrážajúco dokonalý…

15 komentárov:

 1. no ja keby som mala celú noc písať, určite by to nebolo také dokonalé, ako je to tvoje ^_^
  vôbec mi nevadí, že po dvoch mesiacoch (dobre, klamem, možno trošku), hlavne že je a že si neprestala úplne :))

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. toto má od dokonalosti ďaleko (a myslím to vážne), no vďaka :3
   nedokázala by som bez toho tu byť priveľmi dlho :))

   Odstrániť
 2. Jujky :3 krasne to je..:) tesim sa na dalsiu :)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. úplne mega super dokonale fantastické a že to stoji za prd? Pche je to fantastické a pevne verim že taketo dlhe pauzy uz nepudu :D ***

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Seriem na to!!!!Je to úplne dokonalé! Ak existuje niečo viac ako dokonalé,je to potom určite to... :)
  A ty? TY Steph,ty si bohyňa písania!
  Teším sa na ďalšie časti :)
  Lil :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. nawww<3 netreba to preháňať až tak, lebo budem namyslená, ale aj tak veľmi ďakujem :')

   Odstrániť
  2. A nech!Veď máš byť na čo :)
   Lil :)

   Odstrániť
 5. Prosiiim..už daj dalšiu ! :)

  OdpovedaťOdstrániť
 6. prosiiim dalsiu :( best story :D

  OdpovedaťOdstrániť