utorok 25. decembra 2012

Najkrajšie Vianoce

S menším oneskorením prinášam vianočnú jednodielovku.. :D
UPOZORNENIE: je to totálny bullshit.. :D no snažila som sa :/ :D
Enjoy ^.^ 


"Kacey, miláčik, zobuď sa," šepkal mi do ucha nežný hlas môjho írskeho zlatíčka.
"Nieeee," zahundrala som a pretiahla si cez hlavu perinu. Perinu so sobíkmi.
"Kaceeeyyy," zatiahol Niall a perinu zo mňa kruto strhol.
"Nechaj ma spať, ty magor," zamrmlala som a prehodila sa na brucho, aby som si tvár zaborila do vankúša.
"Ale no tak, je čas vstávať," pošepol znova a ja som cítila, ako sa jeho teplý dych obtrel o moju nahú pokožku na krku, kde v okamihu vyskočili zimomriavky. Vydala som zo seba neľudské zamravčanie, no ani som sa nepohla. "Kacey," zašepkal a jeho jemné pery sa začali presúvať z môjho krku, po nahom chrbte až po zadoček, kde ma jemne uhryzol a vrátil sa naspäť. To už som bola plne prebudená, no rozhodla som sa, že sa nechám naďalej rozmaznávať jeho perami. Jeho dokonalými perami, ktoré vždy chutili tak sladko, ktoré sa vždy dotkli presne toho miesta, ktorého mali, jeho pery, ktoré-
"Niall," vydral sa mi z hrdla slastný vzdych, keď jeho ruky zablúdili na môj odhalený hrudník.
"Nespíš," pousmial sa a vtisol mi bozk na líce. S povzdychom som si pritiahla perinu pod ktorou som sa otočila na chrbát a zadívala sa do Niallovych modrých očí, trblietajúcich sa nedočkavosťou.
"A čo bolo také životne dôležité, že som nemohla spať?" opýtala som sa. Pozrel na mňa pohľadom typu nerob-zo-seba-debila-ty-magor a pozdvihol pri tom jedno obočie. Hlasno som sa rozosmiala a ruky mu obmotala okolo krku. Nenechal sa dlho čakať a tak skôr ako som stihla povedať "Okamžite s tým prestaň, Horan,"som sedela v jeho lone, samozrejme po včerajšej (alebo dnešnej? Asi oboje) noci úplne nahá. A on bol oblečený. Úchylák, pomyslela som si v duchu, keď som videla ako jeho očká začali ešte viac svietiť pri pohľade na mňa a moje... kamarátky? "Už mi prezradíš, prečo si ma vyrušil z toho krásneho sna?"
"Krásny sen? A s kým?" Áno, prosím pekne, to je môj miláčik, ktorého od hlavnej témy odvedie každá somarina.
"Pokiaľ nepoznáš meno Niall Horan, tak ti to asi nepomôže," pousmiala som sa a vtisla mu na pery rýchly bozk. Ihneď ako som sa odtiahla sa na mňa ceril jeho nádherný úsmev, ktorý už nejaký ten mesiac nezdobili rovnátka. Nie že by mu teda uberali na kráse, to nie, len.. Dobre, žiadne len nie je, nehorázne sexy je s nimi či bez nich.
"N-niall Horan?" zadíval sa na mňa smutne.
"Vážne, Niall? Naozaj?" rozosmiala som sa a postrapatila mu už aj tak dosť strapaté blonďavé vlasy.
"Vážne, Kaycey. Naozaj," povedal so všetkou vážnosťou, ktorá mu však vydržala asi 3 stotiny, než vybuchol do smiechu.
"Takže prečo?" opýtala som sa, keď sa ako tak upokojil.
"To nemôžeš myslieť vážne," zasmial sa šokovane.
"Jasné, že to nemyslím vážne. Len to chcem počuť," uškrnula som sa a rýchlo ho pobozkala na líce.
"Keď inak nedáš," povzdychol si a hodil ma naspäť na posteľ. "Prikry sa," rozkázal, "ideme znova."
"Si blázon, Horan!" skríkla som, no perinu so sobíkmi si pritiahla až k brade a tvárila sa, že snívam o mojom írskom princovi.
"Kacey, miláčik, vstávaj," zašepkal mi do ucha sladkým hlasom a perami začal putovať po mojej tvári.
"Niee," zamrmlala som, no usmievala sa, rovnako aj on.
"Sú Vianoce, vstávaj," usmial sa a vášnivo ma pobozkal.
"To si nemohol povedať hneď na začiatku?!" vynadala som mu a vyskočila z postele.
"Pokazila si to!" skríkol, zatiaľ čo som zo zeme zbierala všetko svoje prádlo, ktoré som si následne obliekla.
"Prepáč, tak ešte raz," zasmiala som sa a konečne oblečená znova vliezla pod perinu.
"Nie, na to už nie je čas. Vstávame," zasmial sa, strhol zo mňa perinu a vyšvihol ma na nohy. "No šúúúp, ja chcem darčeky!" vykríkol a tlačil ma von zo spálne.
"Aký si si nimi istý," uškrnula som, no vykročila ku schodom.
"DARČEKÝÝ!" zreval za mnou môj drahý a ja som videla už len dlhú čiaru, ako prebehol popri mne.
Prečo ja žijem s takým bláznom? pomyslela som si a čo najpomalším krokom schádzala po schodoch.
"No tak, Kacey, pohni svojim sexy zadkom!" skríkol od stromčeka Niall.
"Veď idem," zasmiala som sa, no spomalila svoju chôdzu. V tom sa predo mnou zjavil z čista-jasna, prehodil si ma cez plece a utekal ku balíčkom pod stromčekom.
"Nie si normálny! Daj ma dole!" kričala som a medzi smiechom ho búchala päsťami do chrbta. On to však ignoroval, dokonca ma pľasol mo zadku, aby som zmĺkla. "NIALL!" skríkla som, keď ma hodil na deku ku krbu, v ktorom už horel oheň.
"Zlato, chcem, aby naši susedia vedeli moje meno, no jeho výuku si necháme na neskôr, dobre?" usmial sa a kým mi na pery vložil nežný bozk, rukou mi provokatívne zašiel do nohavičiek – alebo teda jeho boxeriek, ktoré som si obľúbila. A nie, nie kvôli tomu, že sú na nich štvorlístky.
"Provokatér," zavrčala som, keď sa so smiechom odtiahol a s radosťou trojročného dieťata posadil ku darčekom.
"Po tebe, zlato," zasmial sa a podal mi balíček. "Ten je od Louiho s Eleanor," oznámil mi, zatiaľ čo som rozbaľovala baliaci papier s princeznami. Jasné, vôbec ma to neprekvapuje, keď je od nich dvoch. Aj tak som na tom lepšie, ako Niall s jeho papierom s autíčkami. No on, čuduj sa svete, z neho mal obrovskú radosť. Môj rozkošný, bláznivý Ír. "Čo tam máš?" nakukoval mi cez plece, keď som neveriaco zízala na darček, ktorý som dostala. Stále v šoku som zodivhla krabicu, v ktorej bola bábika. Niallova bábika. Samozrejme, Niall vybuchol smiechom na celý dom a mne tiež cukalo kútikmi úst. Napokon sme obaja skončili na zemi umierajúc smiechom, pretože mi Niall ukázal svoj darček a našli sme k nim popis.
Nialler, tento plastový swagger ti balí priateľku, takže na tvojom mieste by som sa veľmi nesmial. A to isté pre teba, Kacey. Táto čajka ti namotáva chlapa, takže to makajte vyriešiť do spálne (alebo kamkoľvek inam, len nerozbite stôl ani nič iné) – a nebojte sa, vaši susedia dostali štuple do uší ;)
"Ďalší!" skríkla som, keď sme už pokojne sedeli vedľa seba na zemi. Niall mi s úsmevom od ucha k uchu podal ďalší darček.
"Od Harryho," zasmial sa a začal rozbaľovať aj ten svoj. "Hej! Nečum!" vykríkol, keď som prestala rozbaľovať svoj darček a so záujmom sledovala jeho, s akým entuziazmom rozbaľuje ten svoj. Plus som bola zvedavá. "Nepozeraj!" skríkol znova, keď som sa ani nepohla a tentoraz sa už otočil. Znie to neuveriteľne, no práve tú jeho detinskosť milujem. Keby ste zažili tú radosť, čo z neho počas Vianoc vyžaruje na kilometre ďaleko, pochopili by ste. "Č-čo si dostala?" opýtal sa po chvíli priškrteným hlasom.
"Počkaj," usmiala som sa a rýchlo roztrhla baliaci papier. KAMASUTRA?! Ach, počkať, je to od Harryho. "Čo si dostal ty?" opýtala som sa ticho a vedela, že musel dostať niečo podobné ako ja. Pomaly sa otočil, v tvári celý červený od hanby a opatrne dvihol svoj balíček. "Preboha," rozrehotala som sa ako šialená, keď som videla, ako v ruke zviera balíček obsahujúci plyšové putá, balíček kondómov, zelený vibrátor a kartičku s nápisom Be Safe. "Harold sa rozšupol," smiala som sa ďalej, zatiaľ čo Niall rýchlo odniesol tieto hračky do spálne.
"Pokračujeme?" opýtal sa ticho a sadol si vedľa mňa.
"Dajme si pauzu, nebaví ťa to," zašepkala som a chytila ho za ruku. Zodvihla som pohľad a skúmavo sa mu zadívala do očí. "Nemusíme to predsa používať. Je to predsa Harry, mohol si čakať niečo také," zašepkala som a premáhala smiech.
"Asi máš pravdu. Len ma to trochu vykoľajilo," šepol a svojimi svalnatými pažami ma uväznil vo svojom objatí. "Milujem ťa, Kacey," zašepkal po chvíli. "Len som chcel, aby si to vedela," usmial sa nevinne.
"Milujem ťa, Niall," usmiala som sa a nežne ho pobozkala. Pohladil ma po líci a zasunul mi prameň vlasov za ucho.
"Pokračujeme?" opýtal sa, keď sme sa od seba odtiahli.
"Jasné, ale teraz podávam darčeky ja," zasmiala som sa a rýchlo schmatla prvý darček, ktorý mi prišiel pod ruku.
"Tak to ani náhodou!" vykríkol šokovane, zhodil ma na zem a začal ma štekliť. Chvíľu som sa mätala ako ryba na suchu, no potom ma to prestalo baviť, tak som sa na neho dívala, ako sa chudák snaží. "Sakra, Kacey. Toto mi nerob. Vždy si myslím, že som našiel tvoje slabé miesto a ty to len hráš. Toto nie je fér!" zlostil sa. Ale zlostil sa tak niallovsky, roztomilo. V tom som sa však dlaňami zaprela o jeho hruď (áno, presne tú strašne sexy hruď) a prevalila ho pod seba. Sadla som si na neho obkročmo a začala ho štekliť. Na jeho smolu, na rozdiel odo mňa bol naozaj šteklivý.
"Kto bude podávať darčeky?" pýtala som sa so smiechom.
"T-ty," šepkal pomedzi výbuchy smiechu.
"Hneď je to lepšie," uškrnula som sa a zliezla z neho.
"KLAMAL SOM!" zvýskol, rýchlo ma pritúlil na svoju hruď (áno, ešte stále na tú strašne sexy hruď) a schmatol mnou odhodený darček.
"Neznášam ťa!" zašomrala som mu do krku a v hlave spriadala plány, ako kruto ho poznačím.
"Prosím? Miluješ ma? Dobre som počul?" zasmial sa sladko a natiahol sa po ďalší darček.
"Nenznášam ťa!" zakričala som, no znova to vyšlo ako nezrozumiteľné mravčanie. Tak som sa zhlboka nadýchla, pery mu priložila na krk a začala robiť cucflek.
"Ááá, Kacey! Prestaň!" začal sa rehotať a pustil ma. "Teraz budem musieť nosiť šál, fakt vďaka," zašomral a s výrazom ranenej srnky sa odo mňa odtiahol.
"Nesnaž sa mi povedať, že ti to vadí," zahrala som urazenú a podozieravo si ho premeriavala.
"Nebude mi to vadiť, ak ma necháš podávať ti darčeky," navrhol a na tvári sa mu usadil namyslený výraz.
"Dobre, dobre, fajn. Ty veľké dieťa," zašomrala som a ľahla si na chrbát.
"Aj tak ma ľúbiš," pošepkal a zrazu ležal vedľa mňa.
"Ako sa teba nedá neľúbiť?" pretočila som očami a pritúlila sa na jeho hruď. Ochranársky ma objal a spolu sme si užívali teplo sálajúce z krbu za nami a výhľad na náš obrovský vianočný stromček.
"Pozri, už tam je len darček od Liama s Dan a potom tam sú darčeky od Zayna a Perrie," usmial sa a vtisol mi bozk do vlasov. Ďalšou z vecí, ktoré som na Niallovi tak milovala bol fakt, že sa dokáže v sekunde zmeniť z bláznového dieťaťa na romantického muža.
"Tak poďme na to," povzdychla som si a spolu sme sa posadili.
"Tento je od Perrie," usmial sa a podal mi balíček (alebo skôr balík) zabalený v jednoduchom ružovom papieri. Opatrne som ho otvorila a takmer sa rozplakala od šťastia, keď som tam zbadala topánky, po ktorých moje srdce plesalo už dobrý mesiac.
"Teraz ty," usmiala som sa šťastne a pobádala Nialla, aby otvoril svoj balíček, taktiež od Perrie. Mal tam rozkošnú červenú čiapku s brmbolcom a bielymi ornamentami. Okamžite si ju nasadil na hlavu a začal sa predvádzať. "Si v nej rozkošný," usmiala som sa a prisunula sa bližšie k nemu.
"Ďakujem," sladko sa začervenal a odvrátil pohľad. Zasmiala som sa a zobrala predposledný balíček, na ktorom stálo: Od Zaynstera pre Kacey :) xx S úsmevom som roztrhla zelený papier a vybrala rovnakú čiapku akú mal na hlave Niall, ibaže bola biela a mala červené ornamenty. Rýchlo som si ju nasadila a otočila sa na Nialla, ktorý sa na mňa díval zo všetkou láskou sveta.
"Si na zjedenie," oznámil mi a zobral svoj balíček. Keď ho otvoril, vypadla odtiaľ kravata rovnakej farby ako moje topánky.
"Akoby niečo chystali," zamrmlala som a objala Nialla. On sa len usmial a pritiahol pred nás poslednú krabicu. Od Liama a Danielle.
"Tak poďme na to," zasmial sa Niall a nedočkavo roztrhol papier. Otvoril krabicu a v nej, čuduj sa svete, ďalšia krabica! Tak postup zopakoval, no s rovnakým výsledkom. Už začínal byť chudáčik zúfalý, že si z neho vystrelili, keď otvoril krabičku a v nej bola obálka. "Miláčik, otvor to ty, lebo ja to zase zničím," povzdychol si a podal mi obálku.
"Nezničil by si to," usmiala som sa a pritiahla si jeho tvár k tej svojej, aby som ho mohla nežne pobozkať. Potom som teda na jeho prianie otvorila obálku a obaja naraz sme vypískli od radosti.
"Týždeň v Paríži!" skríkla som.
"Francúzske jedlo!" skríkol Nialler naraz so mnou. Obaja sme si venovali nechápavý pohľad a začali sa smiať.
"Toto sú tie najlepšie Vianoce," pošepkal mi Niall do ucha a nosom prechádzal po spánku.
"S tým súhlasím," zasmiala som sa a pokračovali sme tam, kde sme v noci skončili... 

7 komentárov:

 1. Toto je tak zlaté :)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Ejha ejha :D
  Poviem ti asi zrejme iba to, že je to fakt dzivé ;))
  Kde ma uhryzol :DDD Prepáč :D Ale nie :D Náhodou, je to zlaté :3
  Ako všetky jednodielky od teba (a nie len tie) bolo to maximálne geniálne :) Incredible :3

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. vďaka :P
   čo ja na tom až také vtipné? :(( :DDD
   oh stop it you ^_^
   ďakujem ešte raz teda :3

   Odstrániť
 3. Toto prežiť..oochh.. rozkošné to je úplne :)

  OdpovedaťOdstrániť